Dostęp klienta do KPiR i rejestrów VAT

System MojeBiuro24.pl umożliwia klientom biur rachunkowych wgląd i samodzielne dokonywanie wydruków Podatkowej Księgi Przychodów i Rozchodów/ Ewidencji przychodów, a także rejestrów VAT.

Drukowanie KPIR oraz rejestrów VAT możliwe jest w przypadku gdy opiekun klienta lub szef biura rachunkowego zamkną okres księgowy, za który mają być sporządzone wydruki.
Aby wydrukować KPiR, należy przejść do zakładki EWIDENCJE » KPIR, wybrać miesiąc i rok, który nas interesuje oraz wybrać opcję DRUKUJ » DRUKUJ KPIR.

Dostęp klienta do KPiR i rejestrów VAT - drukowanie KPIR

W celu wydrukowania rejestrów VAT należy przejść odpowiednio do zakładki EWIDENCJE » REJESTR VAT SPRZEDAŻY/REJESTR VAT ZAKUPÓW. Następnie należy wybrać miesiąc i rok, który nas interesuje, oraz kliknąć na opcję DRUKUJ.

Dostęp klienta do KPiR i rejestrów VAT - drukowanie rejestru sprzedaży VAT

Klient biura rachunkowego może także skorzystać z masowego generowania wydruków, które są dostępne w zakładce USTAWIENIA » INNE » WYGENERUJ WYDRUKI

Dostęp klienta do KPiR i rejestrów VAT - masowe generowanie wydruków

lub poprzez skorzystanie z bezpośredniego skrótu WYGENERUJ WYDRUKI.

Dostęp klienta do KPiR i rejestrów VAT - masowe generowanie wydruków skrót

 Pobrane w ten sposób dokumenty zostaną zapisane w formacie PDF.

Stale wspieramy naszych klientów poprzez indywidualne podejście do każdej sprawy. Do tej pory udzieliliśmy ponad 40 000 porad z zakresu księgowości, podatków, kadr i prawa gospodarczego. Dostarczamy niezbędną wiedzę, która bezpośrednio przekłada się na efektywne zarządzanie firmą.
Angelika Borowska Dyrektor Biura Obsługi Klienta Podpis eksperta wfirma
Ekspert wfirma Angelika Borowska