0 0
dni
0 0
godz
0 0
min
0 0
sek

Jak wydrukować fakturę na drukarce fiskalnej?

Wielkość tekstu:

Użytkownik posiadający drukarkę fiskalną zintegrowaną z systemem wfirma.pl ma możliwość wystawiania i drukowania paragonów fiskalnych, jak również faktur na drukarce fiskalnej.

Integracja systemu wfirma z drukarkami fiskalnymi

System wfirma.pl oferuje łatwą integrację z drukarkami fiskalnymi zarówno przy pomocy programu IdoSell Printer, jak i stworzonego przez nas serwerowi wydruku, który pozwala na połączenie z drukarką D10 (z modułem Wi-Fi) firmy Elzab. Dzięki temu użytkownik może wystawiać paragony fiskalne i wydrukować faktury wprost z systemu wfirma.

Konfigurowanie drukarek fiskalnych wraz z dokładnym opisem znajduje się w artykułach pomocy:

Drukarka fiskalna D10 - integracja z serwisem wfirma

Drukarka fiskalna w systemie wfirma.pl - konfiguracja

Drukarki fiskalne online - integracja z systemem 

Jak wydrukować fakturę na drukarce fiskalnej?

Aby wydrukować na drukarce fiskalnej fakturę należy w pierwszej kolejności przejść do zakładki: PRZYCHODY » SPRZEDAŻ.

Jak wydrukować fakturę na drukarce fiskalnej w systemie wfirma

Z widoku listy faktur należy zaznaczyć fakturę, którą chcemy wydrukować i najechać myszką na opcję DRUKUJ. Po jej rozwinięciu należy wybrać opcję DRUKUJ NA DRUKARCE FISKALNEJ.

Jak wydrukować fakturę na drukarce fiskalnej na wfirma

Możliwe jest jedynie drukowanie faktur VAT wystawionych z polską walutą, bez zawartych w niej danych dotyczących innego odbiorcy. Możliwość drukowania nie obejmuje: faktur bez VAT (dla podatników zwolnionych z VAT), faktur korygujących, faktur zaliczkowych oraz faktur końcowych.
W kolejnym kroku, jeżeli nie mamy ustalonej domyślnej drukarki, w otwartym oknie należy wybrać drukarkę, za pomocą której chcemy wydrukować wybraną fakturę. Po wskazaniu drukarki fiskalnej z widocznej listy, zostanie automatycznie wysłany do drukarki przez system komunikat o przyjęciu faktury do drukowania i nastąpi proces wydruku

Jak wydrukować fakturę na drukarce fiskalnej w wfirma.pl 

Po tym jak faktura zostanie poprawnie wydrukowana, w systemie pojawi się komunikat "Faktura wydrukowana", następnie dokument zostanie oznaczony w systemie jako wydrukowany poprzez ikonę przedstawiającą drukarkę fiskalną. 

Jak wydrukować fakturę na drukarce fiskalnej za pośrednictwem wfirma.pl

Artykuły
Brak wyników.
Więcej artykułów
Wzory
Brak wyników.
Więcej wzorów