Ewidencja wyposażenia

Do końca 2019 roku do ewidencji wyposażenia wprowadzane były składniki majątku o wartości powyżej 1500 zł o przewidywanym okresie użytkowania w działalności powyżej roku.

Od 1 stycznia 2020 roku, zgodnie z rozporządzeniem Ministra Finansów w sprawie prowadzenia podatkowej księgi przychodów i rozchodów, ograniczono formalności i nie ma obowiązku prowadzenia ewidencji wyposażenia.

Ewidencja wyposażenia w systemie wfirma.pl

Klienci którzy wprowadzili wyposażenie do systemu wFirma, w zakładce EWIDENCJE » WYPOSAŻENIE przed 27.03.2021 będą mieli możliwość pobrania automatycznie wygenerowanego pliku ze spisem wyposażenia firmy. Aby w systemie znaleźć plik z wygenerowanym zestawieniem wyposażenia, należy przejść do zakładki  CRM » DOKUMENTY gdzie będzie znajdować się plik w formacie PDF o nazwie Kartoteka_wyposazenia_20210327.pdf.

Stale wspieramy naszych klientów poprzez indywidualne podejście do każdej sprawy. Do tej pory udzieliliśmy ponad 40 000 porad z zakresu księgowości, podatków, kadr i prawa gospodarczego. Dostarczamy niezbędną wiedzę, która bezpośrednio przekłada się na efektywne zarządzanie firmą.
Angelika Borowska Dyrektor Biura Obsługi Klienta Podpis eksperta wfirma
Ekspert wfirma Angelika Borowska