Lista faktur w MOJO - aplikacja do mobilnego fakturowania

MOJO to aplikacja mobilna przeznaczona dla użytkowników systemu wfirma.pl. Obecnie wykorzystywana może być w celu wystawiania i rozliczania faktur oraz ich bezpośredniej wysyłki do klienta z urządzeń mobilnych, czyli z każdego miejsca na ziemi z dostępem do internetu. Sprawdź, jak działa funkcja lista faktur w MOJO

Lista faktur w MOJO dla danego kontrahenta

W aplikacji MOJO użytkownicy mają dostęp do listy swoich kontrahentów znajdujących się w CRM na koncie wfirma.pl, jak również do listy faktur wystawionych na konkretnego nabywcę. Lista faktur do danego kontrahenta znajduje się w zakładce KONTRAHENCI, gdzie należy kliknąć na kontrahenta i przejść do zakładki LISTA FAKTUR.

lista faktur w mojo

lista faktur w mojo

W oknie LISTA FAKTUR widoczne są wszystkie faktury, które zostały wystawione dla danego kontrahenta. Dla konkretnej faktury podano informację o:

  • numerze faktury;
  • dacie jej wystawienia;
  • wartości brutto;
  • rozliczeniu - zapłacona, niezapłacona (nie minął jeszcze termin płatności i ilość dni po upływie terminie zapłaty);
  • statusie wysyłki - wysłana, niewysłana.

W przypadku nierozliczonych faktur dla których upłynął termin płatności, użytkownik może skorzystać z narzędzi windykacji m.in wygenerowania i wysyłki wezwań do zapłaty: Wezwanie do zapłaty. Funkcja ta dostępna jest bezpośrednio na koncie wfirma.pl.

Po kliknięciu w daną fakturę, system wyświetli szczegółowy widok dokumentu. Po kliknięciu w strzałkę, która znajduję się na czerwonym kwadracie, zostaną wyświetlone opcje umożliwiające powielanie, modyfikację, usunięcie, wysyłkę oraz rozliczenie faktury.

lista faktur w mojo

lista faktur w mojo

Z poziomu aplikacji MOJO użytkownik może wyłącznie dodawać płatności. Modyfikacja lub usuwanie dodanych płatności, dostępna jest po zalogowaniu do systemu wfirma.pl.

Stale wspieramy naszych klientów poprzez indywidualne podejście do każdej sprawy. Do tej pory udzieliliśmy ponad 40 000 porad z zakresu księgowości, podatków, kadr i prawa gospodarczego. Dostarczamy niezbędną wiedzę, która bezpośrednio przekłada się na efektywne zarządzanie firmą.
Angelika Borowska Dyrektor Biura Obsługi Klienta Podpis eksperta wfirma
Ekspert wfirma Angelika Borowska