0 0
dni
0 0
godz
0 0
min
0 0
sek

System dla biur

System dla biur

Kadry i płace - jak wygląda rozliczanie pracowników w systemie?

System wFirma dla biur rachunkowych oferuje pełen zakres usług księgowych oraz kadrowo-płacowych. W systemie dostępny jest moduł kadry i płace do rozliczania pracowników, wraz ze wszystkimi deklaracjami ZUS i PIT. Dowiedz się więcej na ten temat!

20 października 2023

System dla biur

Masowe generowanie wydruków w biurze rachunkowym

System pozwala wygenerować plik zbiorczych wydruków dla wybranych lub wszystkich firm w biurze rachunkowym działającym na mojebiuro24.pl. Za pomocą funkcji masowe generowanie wydruków dokumenty zostaną zapisane w formacie PDF lub spakowane do ZIP.

24 lipca 2020

System dla biur

Przypinanie księgowych biura do firm

Aby przypiąć księgowego do konta klienta w biurze należy w pierwszej kolejności dodać nowego użytkownika do konta biura. Następnie możliwe będzie przypięcie dodanego księgowego do kont klientów. Zobacz, jak wygląda przypinanie księgowych w MojeBiuro24.pl!

24 lipca 2020

System dla biur

Przypinanie i odpinanie pracowników biura

W systemie mojebiuro24.pl istnieje możliwość przypięcia istniejącego już konta pracownika do kont klientów biura rachunkowego. Dowiedz się, jakie uprawnienia posiadają poszczególni pracownicy oraz jak przebiega przypinanie i odpinanie pracowników biura!

21 kwietnia 2021

System dla biur

Czym jest wFirma dla Biur Rachunkowych?

System wFirma dla Biur Rachunkowych online jest doskonałym narzędziem wspierającym współpracę pomiędzy księgowym a klientem. Z pewnością zwiększy konkurencyjność Twojego biura. Przeczytaj artykuł i dowiedz się, czym jest wFirma dla Biur Rachunkowych!

1 lutego 2022

System dla biur

Regulamin zamieszczania wizytówek w serwisie wFirma dla biur rachunkowych

Regulamin określa zasady i warunki zamieszczania wizytówek, jakie należy spełnić aby wizytówka biura pojawiła się w katalogu serwisu. Poznaj całą treść regulaminu zamieszczania wizytówek w katalogu biur rachunkowych.

26 maja 2020

System dla biur

RODO w biurze rachunkowym - jak się przygotować?

RODO to unijne Rozporządzenie dotyczące ochrony danych osobowych, które wejdzie w życie 25 maja 2018 roku. Jakie zmiany nastąpią, gdy zacznie obowiązywać? Jakie środki powinny podjąć biura rachunkowe aby dobrze się przygotować do nowych przepisów?

26 maja 2020

System dla biur

Środki ochrony danych osobowych w biurze rachunkowym

RODO nie wykazuje wprost jakie środki ochrony danych osobowych należy wprowadzić w biurze rachunkowym. Nakłada jedynie obowiązki ochrony jednak nie mówi w jaki sposób je wykonać. Zobacz przykłady środków ochrony danych osobowych zgodnych z RODO w biurze!

23 lutego 2021

System dla biur

O nas

Czy wiesz, jakie są główne cele oraz misja firmy Web INnovative Software Sp. z o.o. która jest właścicielem serwisu wFirma.pl? Dowiedz się o nas więcej!

30 maja 2021

Artykuły
Brak wyników.
Więcej artykułów
Wzory
Brak wyników.
Więcej wzorów