Opcje drukowania widocznej części tabeli

System wFirma.pl umożliwia drukowanie danych aktualnie wyświetlanych. Poniżej zamieszczamy informację jak działają opcje drukowania widocznej części tabeli oraz eksport do pliku.

Opcje drukowania widocznej części tabeli

W tabelach, przy których w prawym, górnym rogu pojawi się ikonka , po najechaniu na nią rozwinie listę opcji. Jeśli na liście jest widoczna opcja Drukowanie tabeli, istnieje możliwość jej wydrukowania. Aby wydrukować odpowiedni schemat tabeli lub dowolnie zdefiniowany schemat, należy uprzednio przejść do ustawień kolumn (więcej na ten temat w artykule: Definiowanie kolumn w tabeli).

Opcje drukowania widocznej części tabeli - Drukowanie tabeli

Po kliknięciu w ikonkę można zdefiniować opcje drukowania widocznej części tabeli:

  • orientacja: pozioma, pionowa;

  • strona: aktualna (widoczna część tabeli), wszystkie (wszystkie strony tabeli);

Opcje drukowania widocznej części tabeli - Orientacja

Eksport widocznej części tabeli

W wielu miejscach systemu w tabelach, w prawym, górnym rogu pojawiają również się opcje możliwości Eksportu tabeli do formatu Excel, z których można skorzystać po najechaniu na ikonę trybików i wybraniu Eksport do Excela.

Opcje drukowania widocznej części tabeli - Eksport do Excela

Dbamy o dostarczanie najwyższej jakości kompleksowego narzędzia do prowadzenia księgowości firmy. Przestrzegamy, aby wszystkie procesy, odbywające się w ramach modyfikacji systemu, przeprowadzane były zgodnie z polityką jakości ISO 9001.
Bartłomiej Lazarowicz Kierownik Działu Jakości Podpis eksperta wfirma
Ekspert wfirma Bartłomiej Lazarowicz