0 0
dni
0 0
godz
0 0
min
0 0
sek

Jak można utworzyć nowe konto w wFirmie.pl dla pracownika?

Wielkość tekstu:

W systemie wfirma.pl istnieje możliwość utworzenia konta dla użytkownika systemu oraz przypisanie mu konkretnych uprawnień. Przeczytaj i dowiedz się jak założyć konto w wFirmie pracownikowi.

Jak dodać pracownikowi konto w wfirmie

Konto może zostać dodane wyłącznie przez administratora systemu z poziomu zakładki USTAWIENIA » INNE » UŻYTKOWNICY » DODAJ. 

Jak można utworzyć nowe konto w wFirmie-użytkownik

W ten sposób otworzy się okno, w którym należy uzupełnić pola dotyczące danych Użytkownika. Należy wprowadzić adres mailowy, na jaki ma zostać utworzone konto, imię i nazwisko nowego Użytkownika, telefon. Na tym etapie ważne także będzie ustawienie odpowiednich opcji Uprawnienia i Zależność dla dodawanego Użytkownika. Użytkownik zostanie dodany po kliknięciu opcji ZAPISZ.

Jak można utworzyć nowe konto w wfirmie-uprawnienia i zależność

Nowo utworzone konto w wFirmie, jest nieaktywne do czasu zaakceptowania przez Użytkownika regulaminu oraz zdefiniowania hasła do serwisu.

Jak można utworzyć nowe konto w wfirmie-użytkownicy

Po uzupełnieniu danych i ich zapisaniu na wskazany adres e-mail Użytkownika zostanie przesłany mail aktywujący konto. W mailu podany jest link do rejestracji. Po kliknięciu w odsyłacz AKTYWUJ KONTO Użytkownik jest przenoszony na stronę, gdzie w celu aktywacji konta należy ustalić hasło oraz zaakceptować regulamin serwisu wFirma. Po tej operacji konto jest aktywowane.

 

 Konto w wfirmie - aktywacja

 

Uprawnienia pracownika

Po dodaniu użytkownika, dzięki opcji Uprawnienia można przyporządkować użytkownikowi konkretne moduły i funkcje, do których będzie miał dostęp. System uprawnień pozwala na wyłączanie konkretnych funkcjonalności, nie na wyłączanie dostępu do obiektów o określonych cechach. W celu dodania uprawnień należy w zakładce USTAWIENIA » INNE » UŻYTKOWNICY na liście zaznaczyć danego użytkownika i kliknąć opcję UPRAWNIENIA. Po tym pojawi się okno ustawień uprawnień, gdzie należy odznaczyć zakładki, do których nie chcemy, aby dany użytkownik miał dostęp. 

Jak można utworzyć nowe konto w wfirmie-uprawnienia

W sytuacji, dy Użytkownik powinien mieć zablokowany dostęp tylko do niektórych funkcji w danej zakładce to należy kliknąć w jej nazwę i odznaczyć konkretne opcje do niej przypisane. 

 
Jak można utworzyć nowe konto w wfirmie-uprawnienia użytkownika
 

Nadane uprawnienia dla Użytkownika zostaną zaktualizowane po jego wylogowaniu się i ponownym zalogowaniu na konto.

Artykuły
Brak wyników.
Więcej artykułów
Wzory
Brak wyników.
Więcej wzorów