0 0
dni
0 0
godz
0 0
min
0 0
sek

5 wyników dla tematu: srodek-trwaly

Artykuły:

Ewidencja środków trwałych - zarządzanie środkami trwałymi oraz WNIP

Ewidencja środków trwałych to wykaz wszystkich wprowadzonych przez użytkownika do systemu wfirma.pl składników majątku, w tym wartości niematerialnych i prawnych oraz środków trwałych. Sprawdź, jakie funkcje posiada oraz w jaki sposób prowadzić ją online!

29 marca 2022

Ulepszenie środka trwałego

W przypadku znacznego zwiększenia wartości środka trwałego zapisanego w ewidencji (rozbudowa, modernizacja) poniesione wydatki należy księgować, korzystając ze schematu: Ulepszenie środka trwałego. Dowiedz się, jak zaksięgować ulepszenie środka trwałego!

14 stycznia 2021

Jak wprowadzić środek trwały, gdy nie jestem VAT-owcem?

Prowadzisz własną działalność gospodarczą i jesteś podatnikiem zwolnionym z podatku od towarów i usług? Czy wiesz, jak należy wycenić środek trwały? Dowiedz się, w jaki sposób należy prawidłowo wprowadzić środek trwały do systemu wfirma.pl!

1 stycznia 2021

Jak zaksięgować zakup środka trwałego na podstawie kilku dokumentów?

Zakup środka trwałego na podstawie kilku dokumentów księguje się poprzez dodanie głównej faktury. Dodatkowe faktury ujmuje się osobno w rejestrze VAT zakupu. Dowiedz się jak zaksięgować zakup środka trwałego na podstawie kilku faktur w systemie wfirma.pl.

1 stycznia 2021

Jak rozliczyć środki trwałe z dotacji?

Zakupione składniki majątku, finansowane z dotacji nie stanowią kosztu uzyskania przychodu. Przedsiębiorca ma jednak obowiązek amortyzować, zakupione środki trwałe z dotacji. Sprawdź jak prawidłowo ująć w systemie zakup środka trwałego z dotacji!

1 stycznia 2021

Artykuły
Brak wyników.
Więcej artykułów
Wzory
Brak wyników.
Więcej wzorów