Jak dodać skrót do aplikacji MOJO na urządzeniach mobilnych?

Dzięki aplikacji webowej MOJO użytkownicy systemu wFirma.pl mają możliwość wystawiania faktur ze wszystkich urządzeń mobilnych posiadających dostęp do sieci. Aby mieć szybszy i łatwiejszy dostęp do serwisu można utworzyć skrót do aplikacji MOJO na ekranie głównym urządzenia lub dodać ją do ulubionych.

MOJO jest wyłącznie aplikacją webową i nie jest dostępna do pobrania w Google Play czy App Store.

Jak utworzyć skrót do aplikacji MOJO na Androidzie?

Użytkownicy korzystający z systemu operacyjnego Andriod mają możliwość dodania zapisanej aplikacji MOJO jako zakładki na ekranie głównym.

Aby przypiąć aplikację MOJO do ekranu głównego przeglądarki Google Chrome można:

  • Wybrać opcję DODAJ APLIKACJĘ MOJO DO EKRANU GŁÓWNEGO, która wyświetli się po ok 30 sekundach od wejścia na stronę mojo.pl:

Dodaj aplikację MOJO do ekranu głównego

Powyższy komunikat nie będzie się pojawiał w przyszłości w momencie wyłączenia go przez użytkownika lub kiedy aplikacja będzie już dodana do ekranu głównego.

  • Po wejściu na stronę mojo.pl rozwinąć pasek opcji przeglądarki, a następnie wybrać z listy opcję DODAJ DO EKRANU GŁÓWNEGO:

Jak dodać aplikację MOJO na androidzie?

Jak utworzyć skrót do aplikacji MOJO na androidzie?

 Wówczas pojawi się na nim skrót do aplikacji MOJO, dzięki któremu użytkownik za pomocą jednego kliknięcia zostanie przeniesiony do strony logowania.

Skrót do MOJO na androidzie

Jak utworzyć skrót do aplikacji MOJO na IOS?

Użytkownicy systemu IOS korzystający z przeglądarki Safari mogą cieszyć się szybkim i łatwym dostępem do aplikacji MOJO, dzięki zapisaniu jej w ulubionych.

Aby dodać witrynę do ulubionych należy przejść na stronę mojo.pl, a następnie kliknąć w opcję AirDrop.

Dodawanie aplikacji MOJO do ulubionych - SafariWówczas wyświetlą się opcje umożliwiające dodanie adresu jako zakładki lub do ulubionych.

Dodawanie aplikacji MOJO do zakładek

Po kliknięciu w opcję DODAJ DO ULUBIONYCH pojawi się okno, gdzie należy kliknąć opcję ZACHOWAJ.

Zapisanie skrótu do MOJO w Safari

Dzięki temu po ponownym wejściu do przeglądarki Safari i po kliknięciu w pasek adresu pojawia się kafelki z ulubionymi zakładkami w tym aplikacji MOJO.

MOJO - skrót w przeglądarce Safari