Zbiorcze generowanie wydruków w systemie

W pakietach Księgowość onlineKsięgowość online + magazyn system wFirma.pl umożliwia zbiorcze generowanie wydruków z danego miesiąca, bądź całego roku.

W zakładce START » STRONA GŁÓWNA dostępny jest moduł NA SKRÓTY, w którym za pomocą funkcji WYGENERUJ WYDRUKI możliwe jest ich wygenerowanie.

Zbiorcze generowanie wydruków

Po wybraniu tej opcji wyświetli się okno, w którym należy zaznaczyć dokumenty do wygenerowania przez system oraz wybrać w jakim formacie dokumenty mają zostać wygenerowane - PDF (jednostronnie lub dwustronnie) lub ZIP.

 

Zbiorcze generowanie wydruków - wybierz pozycje

Po wybraniu opcji GENERUJ wszystkie zaznaczone dokumenty zostaną zapisane w wybranym formacie PDF (jedno lub dwustronnie) lub spakowane do ZIP.

Do funkcji generowania wydruków została wprowadzona dodatkowo możliwość zbiorczego pobierania UPO, które tworzone są automatycznie do deklaracji prawidłowo dostarczonych do US czy ZUS. Przy tych deklaracjach pojawiła się w systemie ikona zielonej koperty.

Dodatkowo na poziomie paska menu głównego możliwe jest zbiorcze generowanie wydruków w każdej zakładce, dzięki opcji ULUBIONE  » WYGENERUJ WYDRUKI.

Zbiorcze generowanie wydruków - z górnego paska menu