0 0
dni
0 0
godz
0 0
min
0 0
sek

Historia aktywności modułu Kadry, płace i ubezpieczenia

Wielkość tekstu:

W module Kadr, płac i ubezpieczeń systemu wFirma możliwa jest weryfikacja historia aktywności niektórych zmian w ustawieniach pracowników, czy wpisów dotyczących podstawy małego ZUS Plus.

Historia aktywności z poziomu zakładki Ustawienia

Z poziomu zakładki USTAWIENIA » INNE » UŻYTKOWNICY » HISTORIA AKTYWNOŚCI można zweryfikować pełną listę aktywności w systemie. Administratorzy i użytkownicy o odpowiednich uprawnieniach mają tu wgląd do informacji, który użytkownik dokonywał zmian - wraz z wyszczególnioną godziną oraz opisem akcji.

Pod tabelą można również segregować aktywności według określonych filtrów:

  • użytkownika,

  • rodzaju operacji,

  • obiektu.

Historia aktywności - Ustawienia

Historia aktywności dla konkretnego obiektu

Sprawdzenie dokonanych zmian w obrębie konkretnego obiektu modułu kadrowego w systemie i podgląd historii aktywności możliwe jest dla:

  • szczegółów pracownika związanych z PPK z poziomu zakładki KADRY » PRACOWNICY » kliknięcie w imię i nazwisko pracownika, co spowoduje wyświetlenie okna SZCZEGÓŁY PRACOWNIKA » PPK poprzez najechanie na konkretny wiersz tabeli i wybranie ikony historii aktywności.

Historia aktywności - PPK

W tym miejscu możliwe jest również dodanie notatki lub dokumentu do konkretnego wpisu. Można tego dokonać najeżdżając kursorem myszy na wiersz tabeli i klikając na ikonę ołówka lub załącznika.

Historia aktywności - Notatki

  • historii zatrudnienia pracownika z poziomu zakładki KADRY » PRACOWNICY » kliknięcie w imię i nazwisko pracownika, co spowoduje wyświetlenie okna SZCZEGÓŁY PRACOWNIKA » HISTORIA » HISTORIA WYKSZTAŁCENIA / HISTORIA ZATRUDNIENIA poprzez najechanie na konkretny wiersz tabeli i wybranie ikony historii aktywności.

Historia aktywności - Historia pracownika

  • wpisów dotyczących podstawy małego ZUS Plus z poziomu zakładki USTAWIENIA » PODATKI » ZUS » wybrany schemat składek społecznych MAŁY ZUS PLUS » PODSTAWA MAŁEGO ZUS poprzez najechanie na konkretny wiersz tabeli i wybranie ikony historii aktywności.

Historia aktywności - Historia ZUS

Artykuły
Brak wyników.
Więcej artykułów
Wzory
Brak wyników.
Więcej wzorów